Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc apkure tik dārgi maksā?

Iemeslu var būt daudz. Vieni no galvenajiem – nogulsnes, kas uzkrājušās radiatora iekšienē, un sistēmas nesabalansētība.
Šo problēmu sekas – ievērojams siltumenerģijas pārtēriņš.

Kā var noskaidrot, vai ir vajadzīgi Jūsu pakalpojumi, bez audita veikšanas?

Ja Jūsu māja ir ekspluatācijā vairāk par 15 gadiem, bet apkures sistēmas attīrīšana vai nomaiņa netika veikta, ir laiks kaut ko iesākt.
Nogulšņu masa apkures sistēmu iekšienē ar katru gadu pieaug un jau pēc 10 gadiem absorbē ne mazāk kā 30-50% Jūsu apmaksātā siltuma, nelaižot to dzīvoklī.
Ja sistēma nav sabalansēta, daļa no apkures ierīcēm saņem pārāk daudz siltumnesēja, daļa – nepietiekamu daudzumu. Dažās telpās ir karsti, dažās – pārāk auksti.
Pat ja Jūsu mājās ir karsti – Jūs veltīgi tērējat pusi no saviem līdzekļiem, lai iesildītu nogulšņu masu vai „apsildītu ielu” aiz loga.
Bet ja Jūsu mājās ir auksti, Jūs ne tikai veltīgi maksājat par siltumu, bet arī iztrūkstošo siltumu droši vien kompensējat ar sildīšanu ar gāzi un elektrību.
Bet tā taču arī ir Jūsu nauda!!!

Ko mēs piedāvājam?

Lētu, bet augsti efektīvu darbu kopumu apkures sistēmas trūkumu novēršanai Jūsu mājā, t.sk. apkures sistēmas attīrīšanu ar unikālu Kinētiskā Hidrauliskā Viļņa (KHV) metodi.

Kas ir KHV metode un kā tā darbojās?

Īslaicīgs hidrauliskais impulss mehāniski iznīcina visas apkures sistēmas iekšienē uzkrājušās nogulsnes un viegli tās izskalo, neizraisot nekādu kaitējumu pat ļoti nolietotai sistēmai.
Attīrīšanā ar KHV metodi neizmantojam nekādus ķīmiskos līdzekļus!
Galvenās metodes priekšrocības – drošība, izpildes ātrums, tīrība un galvenais – augsta efektivitāte un zema cena.

Kas vēl var veikt kvalitatīvu apkures sistēmu attīrīšanu?

Neviens, izņemot mūs. Mūsu firmai ir izņēmuma tiesības patentētās KHV metodes izmantošanai.

Kur KHV metode ir efektīva?

Jebkurām apkures sistēmām, jebkuriem katlu veidiem ar jebkuru kurināmo un ar jebkurām apkures ierīcēm – no jaunākajiem konvektoriem līdz vecajiem čuguna radiatoriem, no dzelzceļa vagona vājas cauruļvadu sistēmas līdz liela rūpniecības ceha jaudīgai apkures sistēmai.
Vislielāko efektu var sasniegt, strādājot ar vecām, nolietotām apkures sistēmām, kad neder nekādas citas metodes, izņemot to pilnu nomaiņu.
Jo vecāka ir apkures sistēma un jo vairāk Jūs maksājiet par apkuri, jo augstāka būs ieteikto darbu efektivitāte un jūtams naudas ietaupījums pēc darbu pabeigšanas.

Vai tiešām strādā?

Pēdējo 12 gadu laikā pēc KHV metodes ir veiksmīgi iztīrīti vairāk par 17 000 objektu Latvijas, Krievijas, Polijas, Vācijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijās.

Vai impulss var pārraut apkures sistēmu?

Nē. Visu darbības gadu laikā nav piefiksēts neviens gadījums, kad tiktu pārrauta apkures sistēma.
100% veiksmīgs rezultāts!

Un ja tomēr pārrauj?

Nepārraus. Bet mūsu pasūtītāju miera labad apdrošinam visus riskus, kas saistīti ar mūsu darbu veikšanu, par summu no 50 līdz 100 tūkst.Ls katram objektam.

Cik ilgs būs pozitīvais efekts?

Visiem mūsu darbiem dodam apdrošināto divu gadu garantiju.
Pēc pieredzes – pie pareizas sistēmas ekspluatācijas nosacījuma, efektīvs bezavārijas sistēmas darbības laiks pēc mūsu metožu pielietošanas palielinās ne mazāk kā par 80% (10-15 gadi), bet čuguna radiatori, bez pārspīlējumiem, kļūst par mūžīgiem.

Cik tas viss maksā?

Apkures sistēmas attīrīšana pēc efektivitātes ir līdzvērtīga tās pilnai nomaiņai uz jauno, taču maksā 8-10 reizes lētāk.
Pilna darbu kopuma izmaksas, ieskaitot auditu, apkures sistēmas attīrīšanu, optimizāciju un balansēšanu – nepārsniedz 2Ls uz apsildāmās platības m2.

Ko tas mums dos un kad atgriezīsies mūsu nauda?

Pēc visu minēto darbu veikšanas, ietaupījums var sastādīt 30-50 santīmus par kvadrātmetru.
Ietaupījums sākas no apkures sezonas pirmās dienas vai no nākamās dienas pēc darbu pabeigšanas.
Laika periods, kurā tiek atgūti līdzekļi apkures sistēmas attīrīšanai, atkarībā no sistēmas piesārņotības pakāpes – vienas vai divu apkures sezonu laikā.
Ļoti bieži – 3-4 mēneši.

Vai var neko nedarīt?

Var un pat vajag. Bet tikai tādā gadījumā, ja gribat turpināt apsildīt netīrumu tonnas nevis savu dzīvokli un veltīgi tam tērēt savu naudu.

Kur var pasūtīt pakalpojumus?

SIA „Panzers” klientu apkalpošanas nodaļā: tel.: +371 2 778 7830,
E-pasts: info@panzers.lv

Kontakti

T: +371 2 936 1914
info@panzers.lv